blue pencil  invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

بازار فروش تابلو حجمی سنتی باکیفیت

What will you read...

منظور از تابلو حجمی سنتی چیست؟مرجع خرید تابلو حجمی سنتی
تابلو حجمی سنتی

تابلو حجمی سنتی نوعی تابلو با طرح و نقش برجسته است که بر اساس آیتم های سنتی مثل سبک زندگی سنتی و لوازم سنتی قدیمی طراحی شده است. موضوع مقاله حاضر بررسی و بحث پیرامون این تابلوها و بازار فروش آنهاست. خرید تابلو حجمی و فروش تابلو سنتی موضوعات دیگری است که در مقاله پیش ِ رو به آن خواهیم پرداخت.

بازار فروش تابلو حجمی سنتی باکیفیت

منظور از تابلو حجمی سنتی چیست؟

منظور از تابلو حجمی سنتی چیست؟

همان گونه که پیش تر به آن اشاره شد، تابلوهای حجمی سنتی تابلوهایی با طرح های برجسته اند که بیشتر جنبه تزئینی داشته و کاربردی جز زیبایی بخشیدن و دادن جلوه ای متفاوت به فضایی که در آن قرار گرفته اند ندارند. این تابلوها در اندازه های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. سایزهایی که برای تابلوهای حجمی سنتی وجود دارد درست مثل سایز تابلوهای حجمی مدرن است. به عبارت دیگر، این تابلوها از سایزهای کوچک در ابعاد ۲۰ در ۲۰ که مناسب قرار گیری روی میز است تا ابعاد خیلی بزدگ تری که به دیوار نصب می شود ساخته می شوند.

تابلوهای حجمی اغلب تابلوهایی هستند که محتوا و مضمون آن می تواند هر چیزی از طبیعت گرفته تا دکوراسیون داخلی خانه باشد. تابلوی حجمی سنتی بیشتر مضمونی از زندگی و سبک سنتی دارد و این مضمون با خمیر، گچ، چوب، فلز و یا ترکیبی از همه این مواد ساخته شده و در قاب تابلو قرار می گیرد.

برجستگی طرح و محتوای تابلو علت اصلی نامگذاری این تابلوهاست. به عبارت دیگر، از آنجایی که منظور از حجم یک طرح سه بعدی و برجسته است، به این تابلوها نام حجمی اطلاق می شود.

هر تابلوی سنتی حجمی در برگیرنده طرحی از لباس های سنتی در مکان های سنتی و نشان دهنده نوعی زندگی سنتی است که بیشتر در روزگاران قدیم رایج بوده است. حتی گاهی دیده شده که این تابلوها جلوه ای از زندگی روستایی را نیز نمایش می دهند. دقت در زیستگاه روستاییان و شیوه زندگی آنان نیز خود موید این مطلب است و همچنان رگه هایی از زندگی سنتی در آن به چشم می خورد.

مرجع خرید تابلو حجمی سنتی

مرجع خرید تابلو حجمی سنتی

تابلوهای سنتی حجمی را از نمایندگی های عرضه کننده تابلوهای تزیینی و آن دسته از نمایشگاه ها و گالری های هنری که این نوع تابلوها را علاوه بر گذاشتن در معرض نمایش به فروش نیز می رسانند می توان تهیه کرد.

قیمت این تابلوها بسته به سایز و طرح تابلو و موادی که در طرح تابلو به کار رفته متفاوت است و در حال حاضر خرید این محصول هم به صورت حضوری و هم اینترنتی امکان پذیر می باشد.

به خریداران و مشتریان این کالا توصیه می شود در صورتی که قصد سفارش این محصولات به صورت اینترنتی را دارند ابتدا از میزان اعتبار فروشگاه و کیفیت محصولات آن اطمینان حاصل نمایند و سپس جهت خرید اقدام نمایند.

Samine Yazarloo

For Consulting and Ordering Click below button.

Consulting and Ordering

blue pencil invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button