blue pencil  invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

فروشگاه تابلو نقاشی دکوراتیو

What will you read...

نحوه تولید تابلو نقاشی دکوراتیومرکز پخش تابلو نقاشی دکوراتیو
تابلو نقاشی دکوراتیو

فروشگاه تابلو نقاشی دکوراتیو، انواع مختلفی از تابلو ها را در طرح ها و مدل های متنوع و با سایز های گوناگون و همچنین، با سطح کیفی عالی، در اختیار افراد خوش ذوق و با سلیقه قرار می دهد. از جمله مواردی که برای فروشگاه اهمیت دارد، این است که با ارائه محصولات با تنوع طرحی بالا، نقش و تاثیر مهم و اساسی را در فروش و جذب مشتری ایفا می کند. کیفیت بالا، از خصوصیت های مهم تابلو نقاشی است.

تابلو نقاشی دکوراتیو

 

نحوه تولید تابلو نقاشی دکوراتیو

تابلو نقاشی دکوراتیو

برای تولید تابلو نقاشی دکوراتیو، نیاز به مواد اولیه مخصوصی است و روند ساخت آن، طی مراحل ویژه ای انجام می پذیرد. از جمله مواد و ترکیبات اولیه، می توان به چسب چوب، پودر مل، چوب در ابعاد و اندازه های دلخواه، طرح مورد نظر، شاپون به عنوان رنگ اشاره کرد. مرحله اول، تهیه خمیر است و برای ساخت خمیر، مقداری از مل را بر روی یک تخته صاف ریخته و بعد از آن چسب چوب را با آب رقیق به آن اضافه و تا زمانی که خمیر درست شود، آن را با کاردک مخلوط و ترکیب می کنید.

مرحله دوم، انتقال طرح است. بعد از انتخاب طرح و تطابق دادن آن با چوب، طرح انتخابی و مورد نظر را با استفاده از کاربن و سایر روش ها بر روی چوب منتقل کنید. در نظر داشته باشید، که طرح به اندازه چوب باشد. پس از منتقل نمودن طرح بر روی چوب، خمیری که از ترکیب چسب چوب و پودر مل به دست آمده است را در یک ظرف با یک دهانه باریک می ریزید. البته، نازکی و پهنی نوک ظرف، بسته به نوع طرح دارد. بدین معنا، کجای طرح از خط های نازک و در کدام قسمت از خط های پهن استفاده کنید.

در مرحله آخر، که رنگ کردن است، پس از دور گیری با خمیر، اگر خواستید که با رنگ اکریلیک، طرح را رنگ کنید، با استفاده از تینر و شاپان، کل طرح را رنگ کنید. البته، می توان با به کار بردن پودر اکلیل طلایی یا مسی، برای قدیمی نشان دادن تابلو استفاده نمود. پس از اتمام کار، کل طرح را با روغن جلا و به صورت یک دست، تحت پوشش قرار دهید، تا ساخت تابلو دکوراتیو کامل گردد.

مرکز پخش تابلو نقاشی دکوراتیو

مرکز پخش تابلو نقاشی دکوراتیو مرکز پخش تابلو نقاشی دکوراتیو، نمونه های مختلفی از تابلو های نقاشی، از قبیل تابلو نقاشی رزین با نقش برجسته و تابلو نقاشی سفال دکوراتیو با طرح های زیبا و غیره، به طور عمده و تکی در اختیار علاقه مندان به نمونه کار های تابلو نقاشی دکوراتیو قرار می دهد. این تابلو ها، از قیمت و نرخ های متنوعی بهره می برند. از جمله، می توان به طرح های به کار رفته در طراحی، میزان وقت صرف شده برای انجام کار، ابعاد و سایز تابلو و غیره اشاره کرد. ماندگاری و طول عمر، از جمله موارد و معیار های مهم مرکز پخش است.

نمایشگاه نقاشی مداد آبی

Samine Yazarloo

For Consulting and Ordering Click below button.

Consulting and Ordering

blue pencil invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *