blue pencil  invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

خرید و فروش تابلو نقاشی قدیمی آبرنگ اثر نهاپتیان

What will you read...

خرید و فروش تابلو نقاشی قدیمیتابلو نقاشی آبرنگ کلک مدوسا اثر یرواند نهاپتیانقایق الواری مدوسافروش تابلو نقاشی آبرنگ اثر نهاپتیان
خرید و فروش تابلو نقاشی قدیمی

خرید و فروش تابلو نقاشی قدیمی کلک مدوسا اثر هنرمند و نقاش ارمنی یرواند نهاپتیان امکان پذیر شد. علاقه مندانی که قصد خرید این اثر ارزشمند و قدیمی را دارند، می توانند جهت خرید تابلو نقاشی با مشاور مجموعه تماس بگیرند. این تابلو نقاشی آبرنگ با الهام از اثر تئودور ژریکو کشیده شده است.

کشتی مدوسا تئودور ژریکو

خرید و فروش تابلو نقاشی قدیمی

تابلوهای نقاشی قدیمی، به دو دسته تقسیم می شوند:

  • تابلو نقاشی قدیمی ایرانی
  • تابلو نقاشی قدیمی خارجی

تابلوهای نقاشی قدیمی، مجموعه ای از آثار ارزشمند هنرمندان ایرانی و خارجی است که هر تابلو بیانگر واقعه یا رخدادی در زمان هنرمند می باشد.
امروزه خرید و فروش تابلوهای نقاشی عتیقه به شیوه های گوناگونی در حال انجام است که برخی از این روش ها زمینه سودجویی برخی افراد را در این عرصه فراهم کرده است.

تابلو نقاشی آبرنگ کلک مدوسا اثر یرواند نهاپتیان

تابلو نقاشی آبرنگ کلک مدوسا

تابلو نقاشی آبرنگ با موضوع کلک مدوسا یا قایق الواری مدوسا که موضوع آن برگرفته از تابلوی نقاش فرانسوی، تئودور ژریکو می باشد، جهت فروش در مجموعه هنری مداد آبی عرضه می گردد. این تابلو اثر یرواند نهاپتیان می باشد که امضای آن در پایین تابلو گوشه پایین، سمت راست نوشته شده است. یرواند نهاپتیان، از بنیان گذاران نقاشی آبرنگ در ایران بود. امضای این نقاش بزرگ ارمنی را که در این اثر نوشته شده، می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

امضای یرواند نهاپتیان

 

قایق الواری مدوسا

قایق الواری مدوسا

نام تابلو نقاشی با عنوان کلک مدوسا یا قایق الواری مدوسا، یادآور تابلوی معروف نقاش فرانسوی، تئودور ژریکو می باشد. در سال 1816 میلادی ناو جنگی نیروی دریایی فرانسه به نام مدوسا، در حادثه ای تلخ دچار سانحه شد. کشتی مدوسا 395 نفر سرنشین داشت که خطای ناخدا موجب شد تا کشتی در سواحل غربی آفریقا غرق شود. در مدتی که کشتی در حال غرق شدن بود، افراد تلاش می کردند تا به نحوی خود را نجات دهند. بنابراین عده ای از قایق های نجات استفاده کردند و عده ای به ساخت کلک مشغول شدند.
پس از فراز و نشیب های بسیار، تنها 10 نفر از سرنشینان کشتی مدوسا توانستند خود را نجات دهند. بازتاب گسترده این حادثه انعکاس وسیعی در جامعه فرانسه داشت.

پس از این اتفاق ژریکو با تحقیق و بازسازی حادثه قایق مدوسا، به مدت 2 سال به صورت شبانه روزی به کشیدن این تابلو مشغول شد. این تابلو جدال انسان و طبیعت در ستیز با مرگ و زندگی را به تصویر می کشد.
این تابلو اکنون در موزه لوور پاریس نگه داری می شود.

فروش تابلو نقاشی آبرنگ اثر نهاپتیان

تابلو نقاشی آبرنگ یرواند نهاپتیان

فروش تابلو نقاشی آبرنگ، اثر پایه گذار مکتب آبرنگ در ایران، یرواند نهاپتیان، با موضوع کلک مدوسا یا قایق الواری مدوسا صورت می پذیرد. این تابلو دارای ابعاد 170در80 می باشد. جهت خرید تابلو نقاشی آبرنگ کشتی مدوسا با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

Samine Yazarloo

For Consulting and Ordering Click below button.

Consulting and Ordering

blue pencil invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *