blue pencil  invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

فروش تابلو رنگ روغن چهره حرفه ای با نازلترین قیمت

What will you read...

فروشگاه تخصصی طراحی و نقاشی چهرهقیمت سفارش تابلو نقاشی رنگ روغن چهره کاملا حرفه ای
تابلو رنگ روغن چهره

تابلو رنگ روغن چهره یکی از پر طرفدارترین سفارش تابلو رنگ روغن می باشد. با انتخاب یک هدیه ویژه عزیزان خود را غافلگیر کنید. این نوع از تابلو رنگ روغن یک هدیه منحصر به فرد و خاص برای هدیه به کسانی است که دوستشان دارید.

 

تابلو رنگ روغن چهره

 

فروشگاه تخصصی طراحی و نقاشی چهره

مجموعه هنری مداد آبی یک فروشگاه تخصصی طراحی و نقاشی چهره می باشد که با استفاده از تکنیک ها و ابزارهای مختلف نقاشی، آثار بینظیری را خلق کرده است. تابلو رنگ روغن چهره به انتخاب شما مشتریان عزیز قابلیت اجرا در ابعاد مختلف را داراست. همچنین می توانید انتخاب کنید که تابلو نقاشی چهره شما با چه ابزاری کشیده شود. از ابزارهایی که برای نقاشی چهره استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رنگ روغن
  • پاستل
  • مداد رنگی
  • سیاه قلم

تابلو رنگ روغن چهره

برای ثبت سفارش تابلو نقاشی چهره می توانید با مشاور فروش مجموعه هنری مداد آبی ارتباط بگیرید و عکس مورد نظر خود را ارسال نمایید. لازم است که عکس ارسالی شما توسط کارشناسان ما بررسی و تایید شود. در صورت تایید، می توانید در ابعاد دلخواه تابلو نقاشی خود را سفارش دهید.

قیمت سفارش تابلو نقاشی رنگ روغن چهره کاملا حرفه ای

تابلو رنگ روغن چهره

تابلو رنگ روغن چهره به صورت کاملا حرفه ای با ابزراهای تخصصی در مجموعه مداد آبی توسط هنرمندان ماهر اجرا می شود. قیمت سفارش تابلو نقاشی چهره به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • عکس ارسالی شما که به صورت نیم تنه یا تمام قد می باشد. این تصویر فقط شامل چهره می باشد و یا نقاشی از محیط پیرامون آن را شامل می شود.
  • ابعاد دلخواه شما که مایل هستید، تابلو در آن ابعاد اجرا شود. تابلو می تواند در سایز A1، A2، A3 و یا ابعاد دلخواه شما اجرا شود.
  • نوع ابزاری که تمایل دارید نقاشی با آن کشیده شود. همان طور که در بخش قبل نیز توضیح داده شد، نقاشی می تواند با رنگ روغن، اکریلیک، پاستل، مداد رنگی، آبرنگ، سیاه قلم و… در سبک های مختلف هنری از جمله رئال، مدرن و غیره اجرا شود. این امری کاملا سلیقه ای می باشد.

برای آگاهی از قیمت های پایه برای ثبت سفارش تابلو نقاشی می توانید لیست قیمت زیر را بررسی نمایید. فروش تابلو رنگ روغن چهره در این مرکز هنری با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می شود.

 

Samine Yazarloo

For Consulting and Ordering Click below button.

Consulting and Ordering

blue pencil invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button