blue pencil  invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

فروش تابلو نقاشی قدیمی خارجی پسر گریان

What will you read...

تابلو نقاشی رنگ روغن پسر گریانافسانه تابلو نفرین شده پسر گریانفروش تابلو نقاشی خارجی پسر گریان
فروش تابلو نقاشی قدیمی خارجی

فروش تابلو نقاشی قدیمی خارجی با نام پسر گریان در مجموعه هنری مداد آبی انجام می شود.
یکی از مشهورترین تابلوهای نقاشی قدیمی جهان، معروف به پسر گریان، اثر هنرمند ایتالیایی به نام برونو آمادیو می باشد. این نقاشی یادآور افسانه مرموزی است که شنیدن آن خالی از لطف نیست. تابلو نقاشی پسر گریان یکی از 65 اثر بر جای مانده از جیووانی برگولین است که نسخه اصلی آن جهت فروش عرضه می گردد.تابلو نقاشی پسر گریان

تابلو نقاشی رنگ روغن پسر گریان

برونو آمادیو هنرمند و نقاش ایتالیایی، خالق مجموعه آثاری به نام پسران گریان بود. او یک نقاش آکادمیک بود که پس از جنگ جهانی دوم در ونیز به نقاشی و مرمت آثار هنری مشغول شد. حدود 65 اثر از این نقاش بر جای مانده است. امضاهای این هنرمند با نام G.Bragolin در گوشه بالا، سمت راست تابلو وجود دارد. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این تابلو نیز این امضا را دارا می باشد.

افسانه های زیادی درباره تابلوهای پسر گریان وجود دارد که باعث شهرت وی شد.

امضا جیووانی براگولین

افسانه تابلو نفرین شده پسر گریان

در سال 1969 میلادی، در شبی سرد، همچنان که برونو به دنبال سوژه نقاشی از خانه خارج می شود، صدای گریه کودکی نظر او را به خود جلب می کند. با دنبال کردن صدا، کودکی گریان را با لباس های کهنه پیدا می کند. آمادو کودک را به کارگاه خود می برد و از او پذیرایی می کند. اما هر چه از کودک سوال می پرسد، پاسخ نمی دهد. برونو تصمیم می گیرد که تصویری از کودک گریان را نقاشی کند. حکایت هایی که وجود دارد، بیان می کنند که نقاشی رو به اتمام بود که ناگهان کارگاه آتش می گیرد. پسر بچه از خانه فرار می کند و برونو تابلو را می گیرد و به دنبال او می رود اما او را پیدا نمی کند.

نام پسرک دون بنیلو بود. او از خانواده ای ثروتمند بود اما مشکل اینجا بود که او به هر چیزی که دست می زد آتش می گرفت. این موضوع باعث شده بود تا خانواده خود را نیز در یک آتش سوزی از دست بدهد.

جیووانی بیش از 27 اثر با موضوع کودکان گریان نقاشی کرد که این تابلوها در دهه 1970 تا 1980 میلادی شهرت پیدا کردند. داستان های بسیاری نیز در رابطه با تابلوهای پسران گریان وجود دارد. این داستان ها حکایت از آن دارند که تابلوهای پسر گریان در هر خانه ای که وجود داشت، موجب آتش سوزی در آن منزل می شد به گونه ای که کل خانه در آتش می سوخت اما تابلو سالم می ماند.

این موضوع باعث باعث وحشت مردم شده بود و باعث شد تا این تابلو با عنوان نفرین پسر گریان معروف شود.

فروش تابلو نقاشی خارجی پسر گریان

 

فروش تابلو رنگ روغن پسر گریان

تابلو نقاشی پسر گریان با ابعاد 50 در 60 در مجموعه هنری مداد آبی به فروش می رسد. جهت خرید این تابلو قدیمی خارجی ارزشمند و صحت کارشناسی آن با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Samine Yazarloo

For Consulting and Ordering Click below button.

Consulting and Ordering

blue pencil invite you to buy the best paintings.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button